Menu
Sepet

Nasıl Sipariş Verebilirim?


Nasıl Sipariş Verebilirim ?


Sipariş Aşamaları

1- Marketgelir.com’a gir

2- Konumunu seç

3- Marketini seç

4- Siparişini ver

5- Sipariş Kapına gelsin

6- İster online, ister kapıda ödeMarketgelir.com, web sitemizi ve uygulamalarımızı kullanarak, etrafınızdaki yerel market, süpermarket, hipermarket ve şarküteri gibi işletmelerden sipariş verebilmeniz için tasarlanmış bir online pazar yeri platformudur.


Marketgelir.com'da yer alan tüm süpermarketlerin, kendi sayfalarında görünen ürünlerinin fiyatları, süpermarketlerin kendi raf fiyatları ile aynı fiyata sahiptirler.


Sipariş verebilmeniz için; ilk önce siparişin iletilmek istendiği il ve ilçeyi seçmeniniz gerekmektedir. Seçtiğiniz bu ilçeye hizmet veren süpermarketlerimizin olması halinde market seçimi ve sipariş verme aşamasına geçebilirsiniz.


Sipariş vermeden önce mutlaka süpermarketlerimizin servis verebildiği bölgeleri, servis saatlerini ve minimum sipariş miktarını kontrol etmeyi unutmayınız.


Web sitemizden başladığınız siparişe, aynı üyeliğiniz ile giriş yapmanız halinde tablet veya cep telefonunuzdaki uygulamalarımızdan da devam edebilirsiniz.


Aynı üyeliğiniz ile farklı cihazlardan giriş yapıp, senkronize bir şekilde mevcut siparişinizi güncelleyebilirsiniz.


Akıllı telefon kullanıcısı iseniz; Google Play Store veya Apple Store dan Marketgelir.com uygulamasını indirerek daha konforlu sipariş deneyimi yaşayabilirsiniz.


Yemek kartları ile ödeme seçeneği, seçilen süpermarketin bu ödeme yöntemini destekliyor olması durumunda mümkün olmaktadır.


Ödeme işlemi, kapıda ürünleri teslim alma esnasında veya online ödeme tipi tanımlı marketlerde sanal pos üzerinden yapılmaktadır. 


Yapmış olduğunuz alışverişlerinizde nadiren stokta o an olmayan ürün yerine muadil ürün isteyebilirsiniz.


Sistemde yer almasını arzu ettiğiniz, sevdiğiniz süpermarketleri lütfen bize buradaki form üzerinden bildirin. Talebiniz üzere süpermarket ile irtibata geçerek birlikte çalışmak için gayret göstereceğiz.


Ayrıca, sevdiğiniz süpermarketin online sipariş hizmeti vermesi ve yer alması için süpermarket yetkililerine öneride bulunabilirsiniz.


Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmemiz için lütfen öneri ve dileklerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İş birliğiniz için teşekkür ederiz.


Keyifli Alışverişler

Marketgelir.com Ekibi