Menu
Sepet

Ödeme


Ödeme


Ödeme yöntemlerimiz, alışveriş yaptığınız üye iş yerine göre değişiklik göstermekte olup 2 farklı ödeme yöntemi ile alışveriş kabul edilmektedir.


a) Kapıda Ödeme

  • Nakit

  • Kredi Kartı veya Banka Kartı

  • Yemek Kartları

b) Online Ödeme

Yemek Kartları ile sipariş ödemenizi yapabilmeniz için öncelikle ilgili süpermarketin veya marketlerin bu ödeme yöntemlerini sağlıyor olması gerekmektedir.


Ödeme ekranında alışveriş yaptığınız marketin kabul ettiği ödeme yöntemlerini görerek dilediğiniz ödeme tipini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde, alternatif ürün seçimi durumunda, alternatif ürün fiyatına bağlı olarak verilen sipariş tutarı ile siparişleri teslim alırken ödeyeceğiniz tutar arasında ufak degişiklikler olabilir. Örneğin; 200 TL tutan alışveriş tutarı, stokta o anda olmayan 2 ürün yerine muadil ürün konulduğunda, ürün fiyat farkından kaynaklı 180 TL veya 195 TL gibi aşağı veya yukarı yönde değişiklik gösterebilir.


Eğer online olarak sipariş vermeye çalıştığınız market, yemek kartları ile ödeme kabul ediyorsa web sitemiz ve mobil uygulamalarımızda ödeme seçenekleri kısmında yemek kartları ikon ve logoları görünecektir.


Ayrıca talep ettiğiniz ödeme metodu varsa bize [email protected] üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.


İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.


Keyifli Alışverişler


Marketgelir.com Ekibi